League of Legends

ZAČÁTEK TVÉ CESTY DO CHALLENGERU

Nebaví tě bezcílně spamovat Solo Queue a trápit se v týmu s polskými soudruhy? Potřebuješ poradit s herními mechanikami nebo zjistit, kde děláš chyby? Možná se chceš dokonce jednou stát profesionálním hráčem. V každém případě se chceš zlepšit!

V individuálních herních lekcích ti profesionální kouč poradí se vším od draftu přes laning fázi až po mentální přípravu na zápas. Žádná předtočená videa, ale výuka přímo tobě na míru. Nebo jsi složil s kamarády tým a míříte na Worlds? Pak jsou tu pro vás týmové herní lekce.

HERNÍ LEKCE

Jedna lekce rovná se dvě hodiny Lolka až na dřeň. Nejdřív se s koučem domluvíš, na jaké téma se zaměříte. Nebo ti sám vybere, co zlepšit. Rozeberete spolu zápasy, vypilujete taktiky a objevíte chyby, o kterých jsi ani nevěděl.

A pokud hraješ se stabilní čtyřkou kamarádů, můžete se společně přihlásit na týmovou lekci, která se kromě klasických témat více věnuje taktické přípravě, rozložení rolí a komunikaci v týmu.

Za dvě hodiny se z tebe nejspíš Faker nestane, ale rozhodně se naučíš víc, jak za 100 her v Solo Queue. A každá další lekce tě nebo tvůj tým posune blíž k cíli.

Jak to funguje?

Zaregistruj se pomocí online formuláře, vyplň všechny potřebné údaje a vyber si trenéra (připadně ti ho zvolíme sami). Spolu se pak domluvíte na termínu výuky a společně vyberete téma, kterému se budete věnovat.

  1. Matchupy
  2. Jak na counter pick
  3. Jak hrát matchupy
  4. Příprava
  1. Standardní a flexibilní itemizace
  2. Adaptace na herní situace
  3. Automatismy
  1. Soustředěnost už od začátku
  2. Tradování
  3. Práce s vlnou
  4. Recall
  5. Autospacing
  6. Spolupráce s junglerem
  7. Wardování
  • Flash za flash?
  • Adaptace na herní styl
  • Kdy šetřit summonery
  1. Techniky na eliminaci chaosu
  2. Synchronizace engage
  3. Hraní na win conditions
  4. Timing
  5. Shotcalling
  1. Role v týmu
  2. Prioritizace
  3. Rozdělení zdrojů
  1. Pathing
  2. Gankování
  3. Důležitost komunikace s týmem
  4. Taktiky a anti-taktiky
  1. Jak si z každé hry něco odnést
  2. Myšlení out-of-the-box
  1. Aktuální meta
  2. Herní nastavení
  3. Adaptace nových trendů
  1. Nebude to jen o hraní
  2. Mentální techniky
  3. Nastavení hlavy před zápasem
  4. Koncentrace, když se nedaří
  5. Životospráva a herní výkony

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

od 520 Kč

Cena za 2hodinovou lekci pro 1 hráče

TÝMOVÉ LEKCE

od 240 Kč

Cena za 2hodinovou lekci pro 1 hráče

POZNEJ SVÉ KOUČE

Jan Voráček

Worry

 • Zdar, jsem Worry. LoLkem jsem prošel nejdříve jako hráč, nasbíral pár medailí, ale pak mě oslovilo koučování. Momentálně trénuju kluky ze SINNERS, se kterýma jsem se dostal třeba na European Masters.

  Spoléhám na theorycrafting. Před každým zápasem zkoumám do hloubky data a hledám způsoby, jak díky nim přiblížit tým k výhře. Rád ti takovou přípravu ukážu. Zjistíme co ti nejde a jak to můžeš zlepšit.

David Bruk

Krakeer

 • Ahoj, jmenuju se David a v League of Legends mě můžeš znát pod nickem Krakeer. V LoLku jsem nejdříve působil jako hráč a zahrál jsem si pár splitů v Hitpointu a na MČR, pak jsem přesedlal na roli kouče. Dřív jsem trénoval prvoligové týmy, s eSubou jsem se vyhrál Hitpoint Master a v současnosti trénuju ve francouzské lize v týmu Mirage Elyandra.

  Věřím v lidský přístup a myslím, že dobře dokážu najít hráčovy slabiny, a ukázat mu, jak je eliminovat. Studenty se snažím otázkami navádět k správnému přemýšlení nad hrou a pozitivních tendencích. Výsledkem je, že si na řešení problému vlastně přijdou sami!

Richard Mendl

Micro

 • Zdar, pokud sleduješ domácí scénu, tak se ti můj nick bude zdát povědomý. Jako trenér tu jsem už cca 4 roky. Prošel jsem týmy jako Cyber Gaming či Dynamo Eclot a měl možnost spolupracovat se jmény jako Dred, Lipánek, Odstraňovač či Sirinox. Aktuálně působím v eSubě.

  Zaměřuji se hlavně na individuální trénink hráčů a na jejich mentalitu. Snažím se najít i ty nejmenší chybičky a postupně je odstranit a pomoct ti rozšířit společne s herními znalostmi i tvé limity.

Marko Eisner

SyLees

 • Ahoj, volám sa Marko a moja prezývka je SyLees. Coachingu sa venujem niečo cez 2 a pol roka, hrať som začal v 5. sezóne. Mám za sebou angažmá v tíme eSuba a momentálne som hlavný tréner prvoligového týmu Cryptova.

  Verím, že question-based coachingom ťa privediem k novým pohľadom na hru, kde si sám nájdeš tvoje chyby. Následne spoločne nájdeme spôsob, ako ich odstrániť, a tak sa efektívne zlepšovať v hre.

Tomáš Kněžínek

Nightshare

 • Čau, beztak mě znáš, ale kdyby ne. Přes 6 let jsem trénoval League of Legends na TOP úrovni v Česku. Podařilo se se mi dostat do evropských celků hned několik hráčů a někteří z nich to dotáhli až do nejvyšší ligy LEC. Měl jsem pod sebou talenty jako je Patrik, Humanoid nebo Neon.

  Jako trenér mám za sebou 3 tituly z MČR a ještě o jeden víc z Hitpoint Finals. Pravidelně se tým pod mým vedením kvalifikoval na EU Masters a mým největší dosavadním úspěchem je vítězství na turnaji V4, kde jsme vyhráli 4 miliony Kč. Nyní trénuji v USA, ale stále pomáhám mým kolegům z univerzity, aby vaše lekce byly na nejvyšší možné úrovni.

Mentální kouč

Miroslav Nečas

 • Ahoj, jsem tvůj mentální kouč. Pomáhám s rozvojem lidí v Red Bullu, trénuju sportovní reprezentace a olympioniky. Věnuju se tomu už přes 20 let, ovládám hned několik technik, ale řídím se vlastním Mindthebody přístupem. Rozvoj jedince je pro mě na prvním místě, technika je vedlejší.

  Teď jsem tu i pro tebe a ukážu ti, jak být úspěšnější a zdravější. Tak co, chceš pomoct od kouče předních českých sportovců?