Counter-Strike

VYSTŘÍLEJ SI LEPŠÍ RANK

Už tě nebaví spamovat matchmaking bez většího posunu? Ať už se chceš jen zlepšit v tvé oblíbené hře, nebo se jednou stát profesionálním hráčem, v Esport univerzitě společně najdeme cestu.

V individuálních herních lekcích ti profi kouč poradí se vším od pozic na jednotlivých mapách přes granáty nebo aim až po mentální přípravu na zápas. Čeká tě výuka přímo tobě na míru. A pokud jste parta kamarádů, která míří do další kvalifikace na MČR, týmové herní lekce jsou přesně pro vás!

HERNÍ LEKCE

Jedna lekce znamenají dvě hodiny CS:GO, ve kterých zjistíme tvé slabiny, v čem vynikáš a jak to využít. S koučem rozeberete zápasy, vypilujete taktiky a objevíte chyby, o kterých jsi ani nevěděl. Konkrétní náplň se vždy stanoví podle tvých schopností a znalostí.

Pokud hraješ s partou kamarádů, můžete se společně přihlásit na týmové lekce, které se více věnují taktické přípravě, rozložení rolí a komunikaci v týmu.

Dokážeme ti, že 2 hodiny na Esport univerzitě ti můžou přinést víc jak 100 hodin na matchmakingu.

Jak to funguje?

Zaregistruj se pomocí online formuláře, vyplň všechny potřebné údaje a vyber si trenéra (připadně ti ho zvolíme sami). Spolu se pak domluvíte na termínu výuky a společně vyberete téma, kterému se budete věnovat.

  1. Map pool a práce s ním
  2. Základní pozice
  3. Utility
  4. Reakce na soupeřův pohyb
  1. Standardní a flexibilní nákup
  2. Nákupní strategie
  3. Automatismy
  1. Jak zlepšovat aim
  2. Tréninkové mapy
  3. Spray control
  1. Základy práce s granáty
  2. Správný timing
  3. Pop-flashe
  4. Jak obehrát soupeřovy utility
  1. Jak jít do přestřelky
  2. Nácvik konkrétních úhlů
  3. Tréninkové mapy
  1. Pozice a role v týmu
  2. Práce s ekonomikou
  3. Voice chat
  1. Demo a práce s ním
  2. Jak si z každé hry něco odnést
  3. Myšlení out-of-the-box
  1. Mentální techniky
  2. Nastavení hlavy před zápasem
  3. Koncentrace, když se nedaří
  4. Životospráva a herní výkony

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

od 440 Kč

Cena za 2hodinovou lekci pro 1 hráče

TÝMOVÉ LEKCE

od 240 Kč

Cena za 2hodinovou lekci pro 1 hráče

POZNEJ SVÉ KOUČE

Patrik Ptáček

Lastík

 • Ahoj, jmenuji se Lastík. Jestli jsi o mě slyšel, bylo to nejspíš spojeno s mým dlouholetým působením v našich nejvyšších ligách a turnajích, kde jsem hrál v týmech jako Universe, Dark Tigers, ECLOT a eEriness.

  Zastával jsem několik rolí a jako IGL řídil a vymýšlel účinnou hru, díky které jsme se dokázali vyrovnat i velikánům jako jsou ENTERPRISE nebo eSuba. Rád ti pomůžu identifikovat a eliminovat chyby v tvé hře, aby se z tebe stal lepší a úspěšnější hráč.

David Lacina

KAPARZO

Jiří Kozel

Kozlik

Mentální kouč

Miroslav Nečas

 • Ahoj, jsem tvůj mentální kouč. Pomáhám s rozvojem lidí v Red Bullu, trénuju sportovní reprezentace a olympioniky. Věnuju se tomu už přes 20 let, ovládám hned několik technik, ale řídím se vlastním Mindthebody přístupem. Rozvoj jedince je pro mě na prvním místě, technika je vedlejší.

  Teď jsem tu i pro tebe a ukážu ti, jak být úspěšnější a zdravější. Tak co, chceš pomoct od kouče předních českých sportovců?